Чому людина переїдає

Досить часто ми переїдаємо, проте не помічаємо цього. Лише дивуємось: чому нові джинси так швидко стали затісні і звідки взялися додаткові кілограми на вагах?

  • Ви не помічаєте, коли їсте: споживання їжі перед екраном телевізора, за комп’ютером чи з телефоном у руках не дає організму насититись поступово. Тому вам здається, що ви – голодні і хочеться їсти ЩЕ. Проте, в жодному разі не варто брати «добавки». Тому перед їжею вимикайте усі гаджети, насипайте їжу в невелику тарілку та не їжте поспіхом.
  • Не їжте ввечері: пізні вечірні або нічні перекуси, на думку дієтологів, й стають основною причиною появи зайвих кілограмів. Тому, якщо вже дуже хочеться їсти, замініть бутерброди й чіпси на кефір чи несолодкий йогурт.
  • Перекуси мають бути корисними: якщо між обідом та вечерею вам захотілося їсти, не варто втамовувати голод пончиками, цукерками чи крекерами. Оберіть краще фрукти чи випийте склянку води.
  • Стрес може провокувати голод: через знервованість людині може здаватися, що вона хоче їсти. Особливо, ця проблема актуальна для жінок. Отож, перш ніж потягтися за цукеркою і з’їсти кілограм солодощів, варто заспокоїтись і спробувати розібратися у своїх почуттях. А там, дивись, і бажання їсти зникне…
До переліку новин...