До літа мрієте бути «у формі»? Більше ходіть!

Чим ближче до весни – тим більше жінки задумуються над тим, як привести своє тіло до ладу. При чому, таким питанням переймаються навіть ті, у кого небагато «зайвих» кілограмів.

Виявляється, щоб схуднути, не обов’язково цілодобово займатися у тренажерному залі чи дотримуватись надто жорсткої дієти. Достатньо більше ХОДИТИ. Ходьба – одна із найпростіших і безпечних вправ. На думку фахівців громадського здоров’я, менш ніж за 5 місяців таким чином можна «скинути» й 10 кілограм.

• Якщо є можливість скоротити шлях – оберіть довший. Не забувайте при цьому, що взуття має бути зручним, тоді й ходити буде легше.

• Достатньо робити 15 000 кроків на день 7 днів на тиждень, щоб схуднути. Здійснюйте по три 20-хвилинних прогулянки на день.

• Ходіть вгору, підіймайтесь східцями тричі на тиждень або підвищуйте нахил на біговій доріжці. Це допоможе наростити більше м’язів та пришвидшити процеси обміну речовин в організмі.

• Використовуйте інтервали силової ходьби. Періодично пришвидшуйте темп на 1 хвилину. Це сприятиме збільшенню кількості серцевих скорочень та допоможе спалити більше калорій, ніж зазвичай. Після того, як ви почнете включати 1-хвилинні інтервали в свій звичайний розпорядок ходьби, зможете пришвидшити темп і тривалість ваших прогулянок.

• Під час швидкої ходьби зосередьтеся на махах руками. Це допоможе спалити більше калорій і зміцнити плечі та корпус.

• Якщо маєте на меті схуднути – зупиняйтеся після кожних 20 хвилин ходьби та робіть по 20 присідань, виконуйте віджимання на похилій лаві або на лавці в парку, робіть випади при ходьбі по тротуару.

Завдяки ходьбі ви не лише зможете скинути зайву вагу, але й поліпшите здоров’я вашого серця, міцність кісток та суглобів.

Не забувайте при цьому й про раціональне харчування та водний баланс. Це допоможе активізувати сили організму та покращить його загальний тонус.

До переліку новин...