Галерея

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Чому важливе раннє виявлення хвороби? Як збільшити кількість тих, хто проходить діагностику? Ці теми і не лише обговорили під час круглого столу “Епідемія ВІЛ/СНІДУ. Шляхи консолідації зусиль суспільства”, проведеного Хмельницьким обласним центром громадського здоров’я.


Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Не дай СНІДу шанс — інформаційні буклети із таким гаслом роздавали сьогодні волонтери в середмісті Хмельницького. Акцію організував “Хмельницький обласний центр громадського здоров’я” до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначають 1-го грудня. Девіз цього року: «Глобальна солідарність, спільна відповідальність».


Сімейним лікарям: як захистити пацієнтів від ВІЛ та гепатитів В і С?

Сімейним лікарям на замітку. Чи відомо вам, як захистити своїх пацієнтів від ВІЛ та вірусних гепатитів В і С?


Чому тестуватися на ВІЛ та гепатити потрібно кожному?

Усе для того, аби якомога більше українців були поінформовані про невидимі загрози 21-го століття. Та вчасно змогли виявити небезпеку. Розповідає про мету тестування директорка Хмельницького обласного «Центру громадського здоров’я» Наталія Ткачук.


У Хмельницькому та ще трьох містах області безкоштовно тестуватимуть на гепатит та ВІЛ

За годину 14 осіб пройшли тестування на ВІЛ та гепатити В та С під час сьогоднішньої акції «Європейський тиждень тестування» в Хмельницькому. Про це розповіла заступниця директора комунального неприбуткового підприємства «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Світлана Шуляк. За її словами, на Хмельниччині ця акція проводиться центром здоров’я вперше. Саме тестування триватиме ще чотири дні.


Будьте здорові!: Європейський тиждень тестування

Про небезпеку ВІЛ-інфекції та гепатитів В і С, а також чому важливо тестуватися на ці хвороби – у програмі “Будьте здорові!”.
Гість програми — Олена Козар, лікар-епідеміолог відділу МІО КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».


Профілактика ВІЛ/СНІД

Близько 2200 осіб у Хмельницькій області мають ВІЛ-інфекцію. І лише за 2019 рік ВІЛ було виявлено 211 нових випадків. З ВІЛ можна жити повноцінним життям, якщо приймати ліки!


До Міжнародного дня відмови від паління

Про наслідки паління тютюну, кальяну та “безпечність” небезпечних електронних гаджетів – у черговому випуску програми “Будьте здорові!”.

Гість студії — Світлана Бакун, завідуюча відділом зв’язків із ЗМІ та громадськістю КНП “Хмельницький обласний центр громадського здоров’я”.


“Знай! Запобігай! Тестуйся! Лікуйся!”

З 20 до 27 листопада у Хмельницькій області проходять заходи в рамках Європейського тижня тестування на ВІЛ та вірусні гепатити В та С. Більш детально про те, чим небезпечні ці недуги, та де можна БЕЗКОШТОВНО протестуватися – у коментарі директора Хмельницького обласного центру громадського здоровя Наталії Ткачук.


Вакцинуйся від грипу!

У сезон застуд не ризикуй зайвий раз – вакцинуйся від грипу!


Рак – виліковний, якщо виявлений ВЧАСНО!

Рак – виліковний, якщо виявлений ВЧАСНО! Щорічно проходьте медичні профілактичні огляди!!!


Подбай про своє серце!

Твоє серце постійно потребує уваги. Подбай про своє серце, щоб воно дбало про тебе!


Планові дитячі щеплення

Планові дитячі щеплення – резонансна тема, яка хвилює багатьох батьків.

Щеплення в умовах пандемії COVID-19 не протипоказані, а рекомендовані. Коментар директора КНП “Хмельницький обласний центр громадського здоров’я” Наталії Ткачук.


Обирай природний захист – годуй грудьми!

З молоком матері передається більшість захисних антитіл від небезпечних бактерій та вірусів. Годування грудьми – це не лише їжа для дитини. Це особлива атмосфера спілкування між мамою та малюком. Обирайте природний захист – годуйте грудьми!


Щеплення – щит від епідемій

Коронавірус довів, яким може стати світ без інструментів захисту. Вакцини стали щитом від епідемій, що раніше вбивали мільйони людей по всьому світі.


Щеплення – захистіть себе!

Завдяки вакцинації людство подолало багато хвороб. Але є ще багато захворювань, єдиним захистом від яких є щеплення. Захистіть себе!


Щеплення – це захист

Лише вакцинація допоможе людству захиститися від хвороб, лікування від яких не існує. Будьте свідомими!


Харчові отруєння

Смачна та соковита літня пора. Ну, як не скуштувати сезонних дарів природи?! Як вберегтися від харчових отруєнь, що можуть завдати шкоди організму, в ефірі МТРК “Місто” у програмі “Будьте здорові” розповість Олена Козар, лікар-епідеміолог відділу моніторингу та оцінки ефективності заходів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».


Вакцинація: знати і розуміти

Попри пандемію COVID-19, не варто ігнорувати планових профілактичних щеплень від інших небезпечних хвороб. Фаховий спікер програми “Тема дня” на “UA: Суспільне” – директор КНП “Хмельницький обласний центр громадського здоров’я” Наталія Ткачук.


Гепатит A, E


Гепатит B, C, D