Як налаштуватися на роботу після свят?

Попри оголошений локдаун, зимові канікули продовжуються не у всіх. Щоб уникнути “післясвяткового” синдрому тим, хто вийшов на роботу, варто повільно перелаштовуватись. Бо, свята – це, звичайно, добре, але до справ повертатися потрібно.

– Складіть список завдань, котрі необхідно вирішити в перші післясвяткові дні. Не варто намагатися вирішити одразу всі завдання, а робити це поступово.

– У перші робочі дні не беріться за складні справи, підвищуйте навантаження поступово.

– Спілкування з колегами та обмін новими враженнями допоможе подолати стрес від різкої зміни діяльності. Так, розмова може непомітно перейти до обговорення робочих планів.

– Взятися до роботи буде простіше, якщо запланувати найближчі вихідні або відпустку.

– Якщо графік сну за час свят збився, необхідно знову звикати раніше лягати і раніше вставати. Проте, якщо є така можливість, допоможуть 20 хвилин сну під час обідньої перерви. Це сприятиме підвищенню продуктивності роботи та покращенню реакції.

– З «післясвятковим» синдромом допоможе впоратися контрастний душ, зарядка, піші прогулянки. Це сприятиме відновленню сил та енергії.

– Не варто забувати і про режим харчування. Краще їсти менше, але частіше – через кожні 3 години. Включіть в денний раціон трав`яні чаї, фрукти, сухофрукти, шоколад, горіхи.

До переліку новин...