Із дотриманням температурного скринінгу, маскового режиму та соціальної дистанції: ХОЦГЗ розпочав цикл тренінгів

Хмельницький обласний центр громадського здоровя організував цикл тренінгів «Медичні інформаційні системи у діяльності лікувально-профілактичних закладів“. Навчальні заняття проводять для фахівців, котрі працюють в МІС (медичних інформаційних системах). Метою заходів є розяснити учасникам всі “тонкощі” роботи в МІС, відповісти на запитання, що виникають у повсякденній роботі з медичними інформаційними системами, а також налагодити обмін даними із Національною службою здоровя України.

Директор ХОЦГЗ Наталія Ткачук підкреслила, що одним із головних завдань громадського здоровя є те, щоб всі МІС були адаптовані до єдиного стандарту зберігання та обробки даних. Адже, лише таким чином медпрацівник дистанційно зможе використати потрібну йому інформацію, що міститься в медичній інформаційній системі – чи-то стосовно пацієнта, чи стосовно статистики. А це суттєво допоможе профілактиці хвороб, поліпшенню рівня надання медичної допомоги, сприятиме зниженню захворюваності та, відповідно, збільшенню тривалості життя.

Протягом дводенного тренінгу із фахівцями первинної ланки надання медичної допомоги працювали експерти МІС Олексій та Ольга. Також з учасниками тренінгу спілкувалися фахівці Хмельницького обласного центру громадського здоровя. Зокрема, завідувач відділом статистики надання медичної допомоги Леся Білецька та економіст Галина Вінярська акцентували увагу присутніх представників центрів первинної медико-санітарної допомоги на підготовці до здачі річного звіту за 2020 рік.

Далі буде…

До переліку новин...