Хмельницький обласний центр громадського здоровя отримав від МОЗ інформаційні матеріали щодо імунізації

На підтримку Всеукраїнської програми імунізації МОЗ України активно співпрацює з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Задля ефективної відповіді на спалахи хвороб, які можуть бути керовані засобами імунопрофілактики, ЮНІСЕФ розробив низку інформаційних матеріалів щодо вакцинації для закладів ПМСД, що мотивуватимуть людей проводити щеплення. Днями цю літературу отримало КНП “Хмельницький обласний центр громадського здоровя” Хмельницької обласної ради.

До переліку інформаційного пакету входять плакати для розповсюдження у закладах охорони здоров’я, наклейки на двері кабінетів лікарів, інші матеріали. Фахівці ХОЦГЗ невідкладно взялися за розповсюдження зазначених інформаційних пакетів серед закладів первинної ланки надання медичної допомоги – поліклінік, амбулаторій та медзакладів області, де надають педіатричну допомогу.

На думку представників МОЗ, брендована продукція для позитивного сприйняття та прихильності до вакцинації розроблена в Україні вперше. Ці матеріали допоможуть представити суспільству щеплення як позитивну, сучасну та легку у виконанні практику. Бо саме такий спосіб подачі інформації дозволить покращити національні показники імунізації в період, коли про щеплення практично забули на тлі пандемії COVID-19.

До переліку новин...