ХОЦГЗ підтримав ініціативу популяризації здорового способу життя серед молоді

Керівники Хмельницького обласного центру громадського здоровя прийняли запрошення долучитися до ініціативи ГО “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”, котра діє за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, та стати регіональним парнером у 2021 році.

Співпраця відбуватиметься в рамках Всеукраїнської програми з популяризації здорового способу життя серед молоді “Healthy Challenge”. Завдяки цій програмі, що реалізується з 2019 року, до активностей вдалося залучити понад 20 закладів освіти та 10 тис. молоді з різних регіонів України.

Серед партнерів програми – Центр громадського здоровя, Міністерство освіти та науки України, а також Міністерство молоді та спорту України. Для підтримки молоді в умовах карантину, повязаного із поширенням коронавірусної хвороби, в рамках Програми уже відбувся Всеукраїнський онлайн-марафон #HealthyChallenge2020. Завдяки цьому, протягом 3 тижнів заохотити до здорового способу життя вдалося 4,5 тис. молоді.

Програма “Healthy Challenge” покликана залучити команди закладів профтехосвіти протягом 3 тижнів до впровадження власних “здорових” активностей. При цьому, активності мають охоплювати ключові складові здорового способу життя: психічне здоровя, фізичне здоровя та профілактику інфекційних хвороб.

Винагородою для найактивніших команд-переможців стануть міні-гранти для розвитку руху здорового способу життя на загальну суму понад 100 тис. грн.

До переліку новин...