ХОЦГЗ провів для вчителів міста просвітницький тренінг

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Хмельницький обласний центр громадського здоровя організував просвітницький тренінг для викладачів предмету «Основи здоров’я» загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницького.

На початку зустрічі директор ХОЦГЗ Наталія Ткачук зізналася, що організація тренінгу саме для вчителів – справа для нашого закладу нова. Однак, хто, як не педагоги, можуть краще донести до учнів інформацію, котра допоможе підростаючому поколінню формувати правильні звички, дотримуватися здорового способу життя та харчування.

Під час тренінгу лікар-епідеміолог КНП «Хмельницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІД» Тетяна Грицькова поінформувала присутніх як організувати просвітницьку роботу з питань безпечної поведінки та заходів профілактики ВІЛ/СНІДу.

Про результати проведення Європейського тижня тестування у Хмельницькій області повідомила лікар-епідеміолог відділу моніторингу та оцінки ефективності заходів протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Олена Козар.

Про епідеміологічну ситуацію з туберкульозу в Хмельницькій області та профілактику серед населення розповіла заступник директора з координації заходів протидії туберкульозу КНП «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Альона Федорчук.

Тренінг пройшов з дотриманням всіх необхідних карантинних заходів: маскового режиму, соціальної дистанції та температурного скринінгу.

На завершення зустрічі педагоги отримали пакет санітарно-освітніх матеріалів, що допоможуть їм у подальшій роботі з популяризації серед учнів навичок здорового життя.

До переліку новин...