ХОЦГЗ відзвітував про проміжні підсумки участі в проекті субгранту

Попри непрості щоденні виклики, пов’язані з COVID-19, Хмельницький обласний центр громадського здоров’я активно працює у проекті «Розвиток системи громадського здоров’я» в рамках реалізації гранту Глобального фонду. Цього тижня робоча група проекту взяла участь в онлайн-зустрічі з представниками Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Директор ХОЦГЗ Наталія Ткачук розповіла, що COVID-19 вніс певні корективи у роботу закладу і мотивував активніше освоювати технології електронного спілкування. Зокрема, фахівці центру провели 2 вебінари з питань імунопрофілактики та 3 – на тему підтримки грудного вигодовування.

У співпраці з Хмельницькою ОДА в області стартувала інформаційна акція «Вакцинація = Захист», до якої залучені Департамент освіти та науки ОДА, місцеві органи влади та регіональні телеканали. Розроблено та розтиражовано «Батьківський щоденник щеплень».

Крім того, заклад підписав 12 Меморандумів про співпрацю з соціальними партнерами та переговори у цьому напрямку з різними структурами тривають.

До здобутків директор ХОЦГЗ додала і затвердження на сесії обласної ради програми «Школи здоров’я» та схвалення на рівні заступника голови Хмельницької ОДА Комунікаційної стратегії. Також голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет уже підписав розпорядження «Про координаційну раду розвитку системи громадського здоров’я». 

 Нині заклад збирає та систематизує необхідну інформацію для написання Програми підтримки розвитку громадського здоров’я. Зокрема, уже визначені індикатори здоров’я краю, що стануть підґрунтям для цієї регіональної програми.

Наталія Ткачук підкреслила, що карантинні обмеження поставили низку проектів на паузу, проте, для тих, хто хоче працювати, не може бути перешкод. 

До переліку новин...