ХОЦГЗ звітував про роботу у проекті

Протягом 2020 року Хмельницький обласний центр громадського здоров’я працював у проекті «Розвиток системи громадського здоров’я».

Він реалізується в рамках програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я».

11 та 15 грудня ХОЦГЗ, разом з 11-ма іншими регіональними центрами, звітували про свою роботу та досягнення у проекті. Щоб заслухати доповіді керівників та переглянути відповідні презентації, Центр громадського здоров’я організував серію он-лайн заходів «Кращі практики закладів громадського здоров’я 2018-2020».

Директор КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Наталія Ткачук під час онлайн-спілкування розповіла про досягнення у проекті: співпрацю між різними структурами та організаціями на регіональному рівні, тренінги, вебінари та круглі столи, розробку низки документів, що регламентують діяльність у сфері громадського здоров’я на рівні Хмельницької області, організацію акцій, виготовлення друкованої продукції з промоції здоров’я на рівні краю тощо.

Також керівник ХОЦГЗ повідомила про виконання великого об’єму рутинної роботи зі збору та обробки щоденної інформації щодо захворюваності на Хмельниччині на COVID-19.

Представники Центру громадського здоров’я МОЗ України зауважили значні досягнення нашого закладу на шляху до розбудови системи громадського здоров’я як на рівні регіону, так і на рівні держави.

До переліку новин...