КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради оголошує конкурс на відбір консультанта з медичних інформаційних систем

Назва позиції: Консультант з медичних інформаційних систем

Кількість позицій: 1

Регіони діяльності: м. Хмельницький

Період виконання робіт: до 15 грудня 2020 року

Рівень зайнятості: часткова зайнятість на умовах угоди ЦПХ або угоди з ФОП

       Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я» (далі – Проект).

Метою конкурсу є відбір консультанта на посаду «Консультант з медичних інформаційних систем». Предметом конкурсу є конкурсна заявка/резюме, яка супроводжується іншими документами, що підтверджують кваліфікацію та досвід конкурсанта.

Вимоги до кандидата:

■ Вища освіта;

Досвід роботи в сфері медичних інформаційних систем (далі – МІС (MEDICS)) – не менше 1 року;

Наявність знань та навиків щодо особливостей будови та функціонування МІС (MEDICS) у достатньому обсязі для надання кваліфікованих консультацій, що підтверджується гарантійним листом від розробника медичної інформаційної системи чи його представника;

■ Вміння налагоджувати зв’язок системи MEDICS з іншими медичними інформаційними системами;

■ Досвід у підготовці аналітичних звітів, проведенні робочих зустрічей, тренінгів;

■ Знання ділової української мови;

■ Досконале володіння комп’ютером, професійні навички володіння Office-пакетами, зокрема Еxcel;

■ Досвід роботи з великими об’ємами даних або популярними базами даних;

■ Аналітичний склад розуму, ініціативність, комунікативність.

Основні обов’язки:

Надання кваліфікованих консультацій щодо особливостей будови та функціонування МІС, їх практичне використання у роботі.

Очікувані результати:

Безперебійна робота МІС в КНП “Хмельницький обласний центр громадського здоровя”, взаємозв’язку з іншими ЛПЗ.

Особисті якості та навички: особа, яка обіймає цю посаду, має бути дисциплінованою, організованою, здатною працювати самостійно на результат та в умовах напруженого графіку, уважною до деталей, вміти працювати з точною інформацією.

Оплата послуг:

Планується фіксована оплата послуг консультанта згідно з укладеною угодою між КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради та консультантом, що сплачується після отримання та затвердження акту приймання-передачі наданих послуг та звіту про роботу з додатковою документацією на паперових та електронних носіях.

Резюме необхідно надіслати електронною поштою на адресу: ocgz.khm@gmail.com. В темі листа потрібно зазначити: «Вакансія – консультант з медичних інформаційних систем».

Термін подання документів – до 19 жовтня 2020 року, реєстрація документів завершується 19 жовтня о 12:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, заклад буде контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

Будемо раді співпрацювати!

До переліку новин...