КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» оголошує конкурс на відбір консультанта для написання плану МІО з вірусних гепатитів В і С

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради оголошує конкурс на відбір консультанта для написання плану МІО з вірусних гепатитів В і С, підготовки та реалізації профілактичних заходів під час проведення «Європейського тижня тестування на ВІЛ та визначення маркерів вірусних гепатитів В та С»

Назва позиції: Консультант для написання плану МІО з вірусних гепатитів В та С.

Кількість позицій: 1

Регіони діяльності: Хмельницька область

Період виконання робіт: до 01 грудня 2020 року

Рівень зайнятості: часткова зайнятість на умовах ЦПХ або угоди з ФОП

         Конкурс проводиться на виконання обласної програми «Підтримка системи громадського здоров’я» на 2020-2024 роки.

Метою конкурсу є відбір на посаду «Консультант для написання плану МІО з вірусних гепатитів В та С». Предметом конкурсу є конкурсна заявка/резюме, що супроводжується іншими документами, що підтверджують кваліфікацію та досвід конкурсанта.

Вимоги до кандидата:

■ Вища медична освіта. Спеціалізація за фахом «терапія», «педіатрія», «інфекційні хвороби»;

■ Досвід роботи за фахом не менше 3 років;

■ Знання чинного національного законодавства з питань вакцинації та імунопрофілактики, «Державної стратегії у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДУ, туберкульозу та вірусним гепатитам на період до 2030 року»;

■ Досвід роботи з проведення імунопрофілактичних заходів, планування вакцинації проти гепатиту В, організації навчань з питань гепатитів, та захворювань, що передаються контактним шляхом;

■ Вільне володіння українською мовою;

■ Досвід у проведенні лекцій, семінарів, бесід;

■ Володіння ПК, професійні навички володіння Office-пакетами, зокрема Еxcel;

■ Ініціативність, комунікативність.

Очікувані результати: створення ефективної системи епідеміологічного нагляду за вірусними гепатитами, впровадження ефективного моніторингу та оцінки програми протидії вірусним гепатитам. Підвищення поінформованості населення про проблеми вірусних гепатитів та підвищення рівня знань медичних працівників щодо сучасних підходів до профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів.

Особисті якості та навички: особа, яка обіймає цю посаду, має бути дисциплінованою, організованою, здатною працювати самостійно на результат та в умовах напруженого графіку, уважною до деталей, вміти працювати з точною інформацією.

Оплата послуг: фіксована оплата послуг консультанта згідно з укладеною угодою між КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради та консультантом, що сплачується після отримання та затвердження акту приймання-передачі наданих послуг та звіту про роботу з додатковою документацією на паперових та електронних носіях.

Резюме необхідно надіслати електронною поштою на адресу: ocgz.khm@gmail.com. У темі листа потрібно зазначити: «Вакансія – консультант для написання плану МІО з вірусних гепатитів В і С».

Термін подання документів – до 19 жовтня 2020 року, реєстрація документів завершується 19 жовтня о 12:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, заклад буде контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту. Будемо раді співпрацювати!

До переліку новин...