«Мало молока?» – відновити можливо!

Такою лекцією он-лайн Хмельницький обласний центр громадського здоров’я розпочав серію вебінарів, присвячених Міжнародному тижню підтримки грудного вигодовування. Спікером була Вікторія Потічко, акушерка, консультант з грудного вигодовування з 9-річним практичним стажем, голова ГО «Щасливе материнство».

Як правильно прикладати дитину до грудей, чи варто використовувати соски, пустушки та спеціальні накладки, чи вистачає малечі молока, чи варто годувати її «за годинником» та чи обмежувати час годування, що може вплинути на зникнення молока у матері та які продукти покращать лактацію. Відповіді на ці та інші запитання Вікторія Потічко озвучила під час вебінару.

Також участь у вебінарі брала Наталія Білаш, лікар-неонатолог Хмельницького обласного перинатального центру. Вона підкреслила, що протягом останніх років у грудному вигодовуванні сталися великі зміни на краще. Підтримці грудного вигодовування сприяє спільне перебування матері та дитини, раннє прикладання до грудей, спеціально навчений персонал. Суспільство все більше уваги звертає на підтримку грудного вигодовування. Тепер навіть у відділеннях, де виходжують недоношених діток, мами годують дітей своїм молоком.

Наталія Миколаївна закликала підтримувати грудне вигодовування та, за потреби, звертатися до фахівців, котрі допоможуть зберегти природнє годування дитини груддю.

Директор Хмельницького обласного центру громадського здоров’я Наталія Ткачук подякувала спікерам та запропонувала учасникам визначитись із темами наступних вебінарів, присвячених підтримці грудного вигодовування. Вчергове про покращення якості грудного вигодовування спікери розповідатимуть 19 серпня та 2 вересня 2020 року.

До переліку новин...