Метеозалежним на замітку: насувається тривала потужна магнітна буря

Цього разу магнітна буря буде тривалою та потужною. Розпочнеться вона 20 жовтня із легкого збурення в 4 бали, у період з 21 до 24-го досягне 5-ти балів, а 25 жовтня, в окремі години, посилиться до 6-ти балів. Після чого аж до 29 жовтня триматиметься на рівні 4 балів.

Лікарі застерігають: що магнітні бурі впливають на здоров’я і самопочуття людей. Вони небезпечні передусім для тих, хто страждає на артеріальну гіпертонію та гіпотонію, хвороби серця. За статистикою, близько 70 % інфарктів, гіпертонічних кризів та інсультів стаються саме під час магнітних бур.

У цей період в організмі людини виробляється багато гормонів норадреналіну і адреналіну, що й зумовлює підвищення артеріального тиску. Відтак, можливі головний біль, слабкість, перепади артеріального тиску, безсоння, запаморочення. Також може спостерігатися апатія та занепад сил.

Тому в такі періоди краще більше гуляти на свіжому повітрі, уникати стресів та значних фізичних навантажень, вчасно приймати необхідні ліки.

Крім того, необхідно пити достатньо води і більше відпочивати, раніше лягати спати, а перед сном прийняти теплу ванну. Можна додати в воду кілька крапель сандалової чи кедрової ефірної олії, що допоможе організму легше переносити різкі зміни атмосферного тиску.

До переліку новин...