МОЗ та ЦГЗ гідно оцінили роботу нашого закладу щодо імунопрофілактики на Хмельниччині

Фахівці Хмельницького обласного центру громадського здоровя на чолі з директором Наталією Ткачук успішно працюють в напрямку імунопрофілактики! Таку достойну оцінку нашій роботі висловили представники Міністерства охорони здоровя України, Центру громадського здоровя, всеукраїнські експерти з питань вакцинації.

Конструктивний діалог відбувся в межах дистанційної кураторської онлайн-зустрічі, присвяченої підтримці Національної програми імунізації та епіднагляду за хворобами, керованими засобами імунопрофілактики, у період пандемії COVID-19. Вона реалізується у співпраці з ВООЗ.

До участі в онлайн-спілкуванні також запросили посадових осіб Департаменту охорони здоровя, лікарів первинної ланки, фахівців, відповідальних за реалізацію регіональної програми імунізації та за здійснення епідеміологічного нагляду за вакцинокерованими хворобами і представників територій нашого краю, де ситуація з такими хворобами ускладнена.

Під час заходу його учасники розглянули показники захворюваності на вакцинокеровані інфекції, стан охоплення профілактичними щепленнями в країні, проаналізували дані епідеміологічного нагляду за дифтерією в Україні. Крім того, обговорили порядок здійснення епідеміологічного нагляду за дифтерією в нашій державі та комплексні заходи з її вакцинопрофілактики.

До переліку новин...