Ми стверджуємо: «Безпечного куріння не існує!»

Хмельницький обласний центр громадського здоров’я активно проводить інформаційну кампанію «Безпечного куріння не існує» серед дітей, молоді та дорослих – про катастрофічні наслідки для здоров’я, викликані вживанням тютюнових виробів та електронних пристроїв для куріння.

Ми працюємо для жителів Хмельниччини, аби вберегти здоров’я людей від хвороб, яким можна запобігти.

22 квітня нашу область з робочим візитом відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков. Він приїхав на відкриття оновленого обласного серцево-судинного центру, який до кінця квітня розпочне приймати пацієнтів. Під час брифінгу журналісти поцікавилися питанням розгляду доопрацьованого антитютюнового законопроєкту №4358.

Сподіваємося на продуктивну роботу парламенту у квітні-травні та особисту підтримку Дмитром Олександровичем антитютюнового законопроєкту, норми якого посилять захист здоров’я, передусім молоді. 

Закликаємо політиків розглянути антитютюновий законопроєкт у першому читанні до 31 травня – Всесвітнього дня без тютюну.

Зокрема, антитютюновий законопроєкт №4358 передбачає:

– заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу електронних пристроїв для куріння;

– ліквідацію рекламної викладки тютюнових виробів у місцях продажу;

– збільшення розміру медичних попереджень на тютюнових виробах та запровадження попереджень на електронних пристроях для куріння;

– заборону куріння електронних пристроїв для нагрівання у громадських місцях.

До переліку новин...