Оголошується конкурс на посаду тренера для проведення тренінгу з МІС

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради оголошує конкурс для відбору тренера.

Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я» (далі – Проект).

Назва позиції: тренер.

Період виконання робіт: жовтень-листопад 2020 року.

Рівень зайнятості: часткова зайнятість на умовах угоди ЦПХ або угоди з ФОП.

Основні завдання тренера:

  • Розробити програму тренінгу для фахівців первинної та вторинної медичної допомоги «Медичні інформаційні системи у діяльності лікувально-профілактичних закладів первинного рівня медичної допомоги. Медичні інформаційні системи у діяльності лікувально-профілактичних закладів вторинного рівня медичної допомоги»;
  • Підготувати матеріали та презентації на зазначену тематику;
  • Провести тренінги протягом жовтня-листопада 2020 року;
  • Надавати відповіді на запитання під час тренінгу.

Вимоги до професійної компетентності:

■ Вища освіта;

■ Досвід роботи в сфері медичних інформаційних систем – не менше 1 року;

■ Володіння знаннями щодо особливостей будови та функціонування МІС в обсязі, достатньому для проведення навчання працівників, що підтверджується гарантійним листом від розробника медичної інформаційної системи чи його представника;

■ Вміння працювати з медичною інформаційною системою, що підтверджується гарантійним листом від розробника медичної інформаційної системи чи його представника;

■ Вільне володіння українською мовою;

Досвід роботи з проведення лекцій, семінарів, тренінгів;

■ Вміння працювати на комп’ютері, професійні навички володіння Office-пакетами, зокрема Еxcel;

■ Досвід роботи з великим обсягом інформації або популярними базами даних;

■ Аналітичний склад розуму, ініціативність, комунікативність.

Мотиваційний лист, резюме та пропоновану програму тренінгу необхідно надіслати електронним листом на адресу: ocgz.khm@gmail.com. У темі листа потрібно зазначити: «Вакансія – тренер».

Термін подання документів – до 12 жовтня 2020 року. Реєстрація документів завершується о 12:00 12 жовтня 2020 року.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, залишаємо за собою право контактувати лише з кандидатами, котрі запрошені на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Хмельницької обласної ради залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.

До переліку новин...