СВІДОМІ чи НІ: чи відчують на Хмельниччині всі “переваги” “червоної” зони

Нагадаємо, відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС, від понеділка, 19 жовтня 3 міста та 6 районів Хмельниччини (в тому числі і Хмельницький) ввійшли до “червоної” зони епідемічної небезпеки.

Однак, при ухваленні рішення щодо переліку обмежень, Державна комісія з питань ТЕБ і НС врахувала думку Хмельницької ОДА та міських голів. Завдяки цьому, введення окремих заборон тимчасово відтерміновано на 1 тиждень. Відтак, за умови суворого дотримання карантинних вимог, не буде змін в транспортних перевезеннях, працюватимуть дошкільні та позашкільні заклади освіти, заклади торгівлі, громадського харчування тощо. Проте, роботу закладів харчування обмежено до 20. 00, а спортивні змагання усіх рівнів відбуватимуться без глядачів.

Про зазначені послаблення вдалося домовитись тільки Хмельницькій та Харківській областям і лише на тиждень. Якщо протягом цього часу ситуацію із захворюваністю на COVID-19 в цих областях не вдасться стабілізувати, обмеження, передбачені відповідною постановою Кабінету Міністрів, будуть введені в повному обсязі.

Мешканцям Хмельниччини ще раз варто замислитись. Адже правильне носіння масок, дотримання соціальної дистанції, проведення дезінфекційних заходів допоможе знизити рівень захворюваності на COVID-19 та вийти з “червоної” епідзони. Тоді жителі області зможуть працювати і жити в звичному режимі, не зупиниться економічне життя регіону. Чи зробили висновки подоляни – побачимо за тиждень…

До переліку новин...