Вебінари – нові реалії спілкування та обміну досвідом

Зустрінемось он-лайн – так зараз працюють чимало людей. Хмельницький обласний центр громадського здоров’я теж вирішив у такий спосіб організувати вебінар. Таку форму спілкування апробували вперше. Вдалося! Обговорили тему, яка попри пандемію COVID-19, не втрачає своєї актуальності – здійснення профілактичних щеплень на Хмельниччині за 6 місяців 2020 року та перспективи на майбутнє. До участі долучилися профільний заступник голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька та близько півсотні відповідних фахівців закладів первинної ланки краю.

Завідувач відділом імунопрофілактики, інфекційних та соціально-узалежнених хвороб, лікар-епідеміолог КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Олена Іваськів нагадала учасникам вебінару про законодавчі аспекти захисту населення від інфекційних хвороб та здійснення профілактичних щеплень в Україні. А лікар-епідеміолог відділу МІО та оцінки ефективності заходів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу/туберкульозу нашого закладу Олена Козар проаналізувала стан імунопрофілактики населення області за 6 місяців цього року. Також спікери висвітлили проблемні питання щодо імунізації в краї та обговорили шляхи їх вирішення.

На завершення вебінару директор КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» Наталія Ткачук підкреслила, що не варто «малювати показники», щоб виконати план. В умовах COVID-19 лікарі «первинки» мають активізувати індивідуальну роботу з населенням, виділити конкретні дні та години суто для імунізації, таким чином створити належні умови для проведення щеплень як дітей, так і дорослих. Це сприятиме виконанню основної функції громадського здоров’я – допомагати людям у збереженні їх здоров’я.

До переліку новин...