Відбулася робоча селекторна нарада Департаменту охорони здоров’я щодо планування та здійснення вакцинації проти COVID-19 у Хмельницькій області

Під час робочої онлайн наради розглянули питання роботи призовної комісії у Хмельницькій області та здійснення весняного призову на строкову військову службу. Крім того, озвучили ситуацію зі страхуванням медичних працівників краю від захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.     

Також заступник директора ДОЗ Тетяна Косовська обговорила з керівниками закладів охорони здоров’я області питання роботи мобільних бригад, котрі здійснюють вакцинацію проти COVID-19 на місцях, планування використання багатодозних вакцин, щеплення громадян залишковими дозами.

Зазначене питання колегам роз’яснила директор Хмельницького обласного центру громадського здоров’я Наталія Ткачук.

Вона повідомила, що відповідно до Наказу МОЗ України № 443 від 11. 03. 2021 р. у Хмельницькій області створено анкету запису на залишкові дози вакцини, якщо такі є на час закінчення терміну придатності вакцини (10-дозну ампулу можна використати лише протягом 6 годин).

Наталія Ткачук наголосила, що відповідно до зазначеного документу, на першочергове щеплення залишковими дозами можуть претендувати визначені категорії громадян, а саме: учасники бойових дій в зоні АТО/ООС; народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідери і представники релігійних організацій; видатні письменники, журналісти, спортсмени, музиканти, актори, співаки, інших діячів сфери культури, старші за 60 років.

Наразі залишковими дозами вакцини проти COVID-19 вже висловили бажання щепитися понад 80 осіб.

До переліку новин...