Відбулося перше засідання Координаційної ради з питань розвитку системи громадського здоров’я Хмельницької ОДА

Задля дотримання карантинних вимог, зібрання провели в режимі відеоселектору.

Головою Координаційної ради було обрано заступницю голови ОДА Оксану Ситницьку, котра, за станом здоров’я, цього разу не брала участі у нараді. Також до складу ради ввійшли представники Хмельницького обласного центру громадського здоров’я, Департаменту охорони здоров’я області та УОЗ Хмельницького, Держпродспоживслужби, обласного лабораторного центру, лікувально-профілактичних закладів, Національної поліції, Департаментів освіти та науки, природних ресурсів та екології, Управління молоді та спорту, Служби у справах дітей, громадських організацій, засобів масової інформації краю.

Директор ХОЦГЗ Наталія Ткачук підкреслила, що пріоритетом роботи Координаційної ради має стати заохочення якомога більшої кількості наших співгромадян до здорового способу життя та активного, максимально тривалого довголіття. А для цього необхідно здійснити цілий комплекс заходів тривалого періоду. Саме тому до участі у Координаційній раді вирішили залучити так багато представників структур різного рівня – починаючи від органів влади і до громадських організацій та ЗМІ.

Спершу Наталія Ткачук коротко розповіла про результати роботи ввіреного їй закладу щодо розвитку системи громадського здоров’я краю. Хоч заклад і працює близько 1,5 року, проте колектив уже досяг чималих успіхів.

Також під час он-лайн зустрічі представили для обговорення обласну програму «Підтримки системи громадського здоров’я» на 2020-2025 роки, План, склад та Положення про робочу групу з МІО (моніторингу і оцінки) ефективності виконання зазначеної програми.

Крім того, було презентовано Регіональну стратегію розвитку імунопрофілактики та захисту населення області від інфекційних хвороб, керованих засобами імунопрофілактики, на період до 2022 року. Також учасники обговорили План роботи Координаційної ради з питань розвитку системи громадського здоров’я на 2021 рік.

На завершення спілкування Наталія Ткачук закликала Координаційну ради працювати активно та злагоджено для ефективного розвитку громадського здоров’я Хмельниччини.

До переліку новин...