Відбулося розширене засідання госпітальної ради Хмельницького госпітального округу

Участь у ньому взяла директор ХОЦГЗ Наталія Ткачук. Захід, у звязку з карантинними обмеженнями, проходив у режимі онлайн. До засідання долучилися голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій, його заступники та радниця Міністра охорони здоровя Ірина Сисоєнко.

Представниця МОЗ цього дня перебувала на Хмельниччині з робочим візитом. Під час зустрічі обговорили актуальні питання діяльності та розвитку закладів охорони здоровя краю та зазначеної системи в цілому.

Мова йшла, в першу чергу, про фінансування «вторинки» за умов завершення адмінреформи, забезпечення опорних лікарень вартісним медичним обладнанням, підготовки медичних кадрів вузької спеціалізації (лікарів-рентгенологів, фахівців для роботи на комп’ютерному томографі), механізму надання закладами платних послуг, забезпечення потреби області в інсуліні, ліках для людей з трансплантованими органами, функціонування та фінансування регіональних центрів громадського здоров’я, тощо.

Ірина Сисоєнко підкреслила, що зазначені питання повідомить керівництво МОЗ. Адже саме такі поїздки в регіони дають можливість побачити реальні потреби та проблеми галузі на місцях, що допоможе краще співпрацювати центральній та регіональній владі.  

Також у ході засідання учасники відповідним рішенням дещо оновили склад госпітальної ради, обговорили пропозиції щодо визначення спроможної мережі ХГО, затвердили план роботи на 2021 рік, заслухали питання організації та проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19, а також інформацію про стан виконання пілотного проекту щодо осучаснення приймальних відділень опорних ЗОЗ області.

До переліку новин...