З нагоди Всесвітнього дня здоровя, що відзначається 7 квітня, оголошується ОНЛАЙН-КОНКУРС ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ «Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ‘Я»

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ’Я» (далі – Конкурс).

Тема конкурсних робіт: здоровий спосіб життя.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості «Малюнок».

Учасником Конкурсу може бути особа, віком до 10 років.

Етапи проведення Конкурсу:

I етап – прийом конкурсних робіт з 05.04.2021 року до 11.04.2021 року (включно), після чого відбуватиметься голосування;

II етап – оголошення результатів Конкурсу 12.04.2021 року;

III етап – нагородження переможців (відбудеться 15.04.2021 року).

Організація проведення Конкурсу здійснюється КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».

Умови подання конкурсних робіт та вимоги до них:

1. На Конкурс приймаються роботи дітей, віком до 10 років, виконані індивідуально, без допомоги батьків чи інших родичів.

2. Конкурсна робота має бути виконана в довільній формі, в техніці графіки або живопису (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А 3 або А 4.

3. Кожен учасник може подати не більше 1 (однієї) конкурсної роботи.

4. Конкурсна робота подається в електронному вигляді (сфотографована (за допомогою фотоапарату, мобільного телефону, планшету) або відсканована (за допомогою оргтехніки) належної якості) шляхом реєстрації в Google Forms (https://forms.gle/d8jPFNjMjWHTB5FD8) і завантаження роботи у форматі JPG, GIF, PNG.

5. Надсилаючи конкурсну роботу, один із батьків (законний представник), який діє в інтересах дитини, котра є учасником Конкурсу, підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію малюнку (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

6. Надсилаючи конкурсну роботу, один із батьків (законний представник) учасника Конкурсу надає згоду на обробку своїх персональних даних та персональних даних його дитини, котра є учасником Конкурсу та приймає офіційні правила Конкурсу.

7. Перед оголошенням результатів Конкурсу за згодою одного з батьків (законного представника) здійснюватиметься перевірка документів переможців Конкурсу, що підтверджують відповідний вік дитини.

Голосування за конкурсні роботи та їх оцінювання:

1. Голосування відбуватиметься на офіційній сторінці КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» у мережі Facebook.

2. Можна віддати свій голос на підтримку однієї найкращої, на Вашу думку, конкурсної роботи.

3. Голоси приймаються до 00 год. 00 хв. 12.04.2021 року, після чого голосування буде закрите.

Визначення переможців та оголошення результатів Конкурсу:

1. За результатами голосування буде визначено 3 призових місця – 1 (перше) місце посідає учасник, котрий набрав найбільшу кількість голосів.

2. Результати Конкурсу буде опубліковано на сайті та офіційній сторінці Facebоok КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».

Нагородження переможців:

1. Переможці Конкурсу нагороджуються призами за 1, 2, 3 місця.

2. Кращі малюнки буде розміщено на офіційному веб-сайті та офіційній сторінці Facebоok КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».

До переліку новин...